Telefon ile Ulaşın
0 532 499 0 175
Bizimle İletişime Geçin
Telefon ile Ulaşın0 532 499 0 175
Bizi Takip Edin

Atom Enerji

Amatör bir ruh ancak profesyonel bir yönetim tarzı ile çalışmalarımıza devam ediyor , Dünya üzerindeki karbon ayak izini azaltmak için çabalıyoruz.

İletişim

Adres
Tasdelen Mah Sehit Kubilay Cad. Carpediem Konutları A4 Blok D:39 Çekmeköy / ISTANBUL
Telefon
+90 555 555 55 55
+90 212 00 00
Email
info@atomenerji.com

Araç Şarj İstasyonu Kurulum Hizmetleri

arac-sarj-istasyonu

Araç Şarj İstasyonu Kurulum Hizmetleri

Firmamız araç şarj istasyonu kurulum hizmetleri kapsamında DBE Holding bünyesinde bulunan Four Araç Şarj İstasyonu Kurulum A.Ş’nin Türkiye genelinde işletmeye alacağı şarj istasyonlarının kurulum işlerini yapmaktadır.Bu projede Siemens SichargeD 300 kW 'lık Hızlı Şarj Üniteleri kullanılmaktadır. Türkiye’de kullanılan bu en hızlı şarj ünitelerini elektrikli araç sahiplerinin hizmetine sunmaktan ve bunun neticesinde dünya üzerindeki karbon ayak izini azaltma çabalarına verdiğimiz destekten dolayı mutluluk duyuyoruz.

Profesyonel Çözümler

 • Bireysel Kullanıcı

Evinizdeki kişisel otoparkınızda veya iş yerinize ait özel otopark alanınızda, GIOEV AC ve DC şarj ünitesi modelleri ile size ideal çözümler sunacaktır. Daha çok bireysel kullanım amaçlı olan araçların daha uzun süreler sabit noktalarda kalacakları düşünüldüğünde yatırım maliyeti düşük olan AC tip şarj cihazları ile 6-8 saat gibi sürelerde aracınızı şarj edebilir ve günlük şehir içi ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

 • Konut & Rezidans

Konut siteleri, apartmanlar, rezidanslar gibi toplu yaşam alanlarında araç park yeri sayısının %10'u olacak şekilde uygulanması zorunluluk haline getirilmiş olan şarj ünitesi  bulundurma sorumluluğu ortak kullanım için tasarlanmış AC/ DC şarj üniteleri ile kesintisiz ve güvenli şarj imkanı sağlamaktadır. İnsanlar hayatlarının büyük bir bölümünü evlerinde geçirirler ve bu süre zarfında elektrikli arabaları konut otoparklarında park halindedir. Araç sayısındaki artış, şarj hizmetlerinin yönetimini de zorlaştırmaktadır. Bu bağlamda birçok toplu konutun tercihi olan GIOEV Şarj Üniteleri , Emobilty üzerinden yönetilebilen, tüm araçlara uyumlu, bina yönetim sistemleri ile entegre ve elektrikli araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayan app  çözümleri de sunmaktadır.

 • İş Merkezi & Plaza

Araçların uzun süre park halinde olduğu yerlerden bir diğeri ise iş merkezi ve plazalardır regülasyondaki %10 şarj ünitesi zorunluluğu bu merkezler için de geçerlidir.Mesai saatleri içerisinde şarj işleminin gerçekleşmesi, elektrikli araçları şarj etmek için en uygun yerlerden biridir. Plaza ve iş merkezlerinde bulunan şarj istasyonları ile, çalışanlar dilediği zaman araçlarını şarj edebilir ve GIOEV mobil uygulaması ile ister bireysel ister kurumsal olarak kullandıkları kadar kW bedeli ödeme yapabilirler.

 • Alışveriş Merkezi & TeknoMarket

Alışveriş Merkezleri, halka açık noktalar içerisinde şarj hizmeti alınması için en çok tercih edilen yerlerdendir. Alışveriş merkezinde vakit geçiren kişiler, bu süreçte araçlarını şarj ederek zamandan tasarruf edebilirler. GIOEV Akıllı Şarj Cihazları ile alışveriş merkezleri ve teknomarket müşterilerine şarj hizmetinin verebilmesini sağlarken, bu hizmet üzerinden alışveriş merkezleri ve teknomarket yönetimlerine ek gelir de elde edebilecekleri çözümleri sunmaktadır.

 • Kamu Kurumları / Belediyeler

Yerli Elektrikli Araç üretimi ile birlikte tüm Kamu Kurum ve Kuruluşları çok hızlı şekilde bu elektrikli araca doğru yönelmektedir, yeni nesil şarj istasyonu çözümleriyle Kamu kurumlarında ve Belediyeler'de hem dışarıdan gelen  elektrikli araç sahiplerinin hem de bu kurumlarda çalışan personelin sahip olduğu elektrikli araçların şarj edilmesi sağlamaktadır. Özellikle büyükşehirlerin dışında bu lokasyonların uzun süre vatandaşlara hizmet vereceği ön görülmektedir.

 • Otel & Konaklama

Oteller ve Konaklama Tesisleri yatılı yada günübirlik her gün yüzlerce ziyaretçinin uğradığı noktalardır. GIOEV çözümleri ile ziyaretçilerin elektrikli araba deneyimlerini kesintisiz olarak yaşamalarını sağlarken otel yönetimlere ek gelir de elde edebileceği çözümleri sunmaktadır. GIOEV ile birlikte elektrikli araba şarj çözümü sunan oteller, elektrikli araç sahipleri için konaklama tercihlerini yaparken önemli bir etken olacaktır.

 • Akaryakıt İstasyonları

Kesintisiz elektrikli araba sürüş deneyimi için karayollarının her yerine dağılmış halde bulunan akaryakıt istasyonları temel çıkış noktası olmaktadır.Akaryakıt istasyonlarında yüksek hızlı GIOEV DC araç şarj ünitelerinin kurulumu şarj sürelerini minimuma indirmekte ve müşteriler için en büyük problem olan  uzun şarj bekleme sürelerini ortadan kaldırmaktadır. GIOEV Şarj İstasyonu çözümleri akaryakıt istasyonlarında tüm paydaşların gelir elde edebileceği iş modeli ile sürdürülebilir bir hizmet sunmaktadır.

 • Restoran & Dinlenme Tesisi

Restoran ve dinlenme tesisleri, elektrikli araç sahiplerinin en uğrak noktalarındandır. GIOEV, yüksek hızlı DC araç şarj üniteleri ile kullanıcıların şarj sürelerini minimum seviyeye indirerek uzun şarj bekleme sürelerini ortadan kaldırmaktadır. Aynı zamanda GIOEV Şarj İstasyonu çözümleri tüm paydaşların gelir elde edebileceği iş modeli ile sürdürülebilir bir hizmet sunmaktadır.

 • Otopark

Halka açık otopark alanlarında elektrikli araç sürücüleri araçlarını park ettikleri noktalarda şarj etmek isterler ve otoparklar araç şarj etmek için ideal noktalardır. GIOEV, yüksek hızlı DC araç şarj üniteleri  bulunan otopark alanları sürücüler tarafından tercih sebebi olacaktır ayrıca gelir paylaşımı metodu bu sistemde de paydaşlara ek gelir sağlayacaktır.

 • Oto Servis

Oto servislere gelen elektrikli arabaların sistem ve batarya kontrolleri için şarj cihazlarına ihtiyaç duyulmaktadır. GIOEV Şarj İstasyonu çözümleri ile oto servislere konumlandırılacak şarj cihazları hem test amaçlı kullanıla bilinir hem de halka açık alanlarda bulunduğu için araç sürücülerine hizmet verilerek servis için ek gelir elde edile bilinir.

 • Filo Çözümleri

Araç Kiralama Şirket Otopark Alanlarına,  bu şirketlerin havaalanı otoparklarında  konumlandırılacak GIOEV Şarj İstasyonu çözümleri ile ulaşım maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz. Filo yönetim yazılımı ile araçlarınızın tamamını tek bir yerden yönetebilirsiniz.

 • Servis Bakım Hizmeti

GIOEV Adına olası şarj istasyonu arızalarında 7/24 uzaktan müdahale ve bölgesel olarak dağınık bir şekilde bulunan servis bakım ekiplerimiz ile saatler içinde fiziksel müdahaleye hazır durumdayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin