Telefon ile Ulaşın
0 532 499 0 175
Bizimle İletişime Geçin
Telefon ile Ulaşın0 532 499 0 175
Bizi Takip Edin

Atom Enerji

Amatör bir ruh ancak profesyonel bir yönetim tarzı ile çalışmalarımıza devam ediyor , Dünya üzerindeki karbon ayak izini azaltmak için çabalıyoruz.

İletişim

Adres
Tasdelen Mah Sehit Kubilay Cad. Carpediem Konutları A4 Blok D:39 Çekmeköy / ISTANBUL
Telefon
+90 555 555 55 55
+90 212 00 00
Email
info@atomenerji.com

AC Ünite Saha Kurulum

Firmamız, müşterilerine yüksek kaliteli ve güvenilir AC Ünite saha kurulum hizmetleri sunmaktadır. Günümüzde AC Üniteler, birçok farklı noktada kurulmaya başlanmıştır. Alt yapısı bu ünitelere hizmet vermeye uygun olmayan elektrik tesisatları ünitelerin kullanım süresi içerisinde ciddi tehlikeler doğurabilir . Genellikle avm kapalı otoparkları yada bireysel ev garajlarında kullanılan bu üniteler doğru kablo kesiti ve bağlantı ekipmanları ile kullanılmaları durumunda size yıllarca güven ile hizmet verecektir.

Firmamız bu güvenlik unsurlarını da dikkate alarak kurulum hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca unutulmamalıdır ki doğru bir altyapı ile kurulması ünitelerin verimliliğini de arttıracaktır.

Tüm bu noktaları uygulama aşamasında kaliteden ödün vermeden gerçekleştiren firmamız müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

AC Ünitelerin başlıca kullanım alanları ;

AC üniteler ile özel kullanım alanlarında (Villa Projeleri) , toplu konut alanlarında ( siteler vb )  , alışveriş merkezleri ve kapalı açık otoparklarda , iş merkezleri ve otel otoparklarında  hizmet vermekteyiz.

Teknik ekibimiz konu ile ilgili her türlü sorunuzu cevaplamaktan memnunluk duyacaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin