Telefon ile Ulaşın
0 532 499 0 175
Bizimle İletişime Geçin
Telefon ile Ulaşın0 532 499 0 175
Bizi Takip Edin

Atom Enerji

Amatör bir ruh ancak profesyonel bir yönetim tarzı ile çalışmalarımıza devam ediyor , Dünya üzerindeki karbon ayak izini azaltmak için çabalıyoruz.

İletişim

Adres
Tasdelen Mah Sehit Kubilay Cad. Carpediem Konutları A4 Blok D:39 Çekmeköy / ISTANBUL
Telefon
+90 555 555 55 55
+90 212 00 00
Email
info@atomenerji.com

İstasyon Saha Kiralama

Elektrikli araçların kullanımı günümüzde giderek artmakta ve bu doğrultuda, elektrikli araç şarj istasyonu ihtiyacı da artmaktadır. Firmamız, elektrikli araç kullanıcılarının bu ihtiyacını karşılamak amacıyla “Elektrikli araç şarj istasyonu saha kiralama” hizmeti de sunmaktadır.

Son kullanıcılar için hayati öneme sahip şarj istasyonu lökasyonları seçilir iken hizmet sağlayıcı firmalar pek çok farklı parametreyi göz önünde bulundurmak zorundadır. Henüz menzilleri çok uzun olmayan elektrikli araçların özellikle şehirler arası yollarda sorunsuz ilerleye bilmesi için kiralama ve ünitelerin kurulacağı lökasyonlar çok önem taşımaktadır.

Firmamızın sahip olduğu geçmiş yıllardaki saha deneyimimiz sayesinde  Yatırımcı Müşterilerimize en optimum noktada kiralama yapılması gerektiğini bölgesel olarak ön rapor eşliğinde sunabiliyoruz . Yatırımcı  Müşterilerimizin o bölgedeki yatırım stratejisi eşliğinde kendisi için kiralama faaliyetlerini tamamlayarak en uygun maliyetler ile saha montaj işlemlerini tamamlayıp sahayı teslim ediyoruz. 

Tecrübelerimiz ve deneyimimiz gösteriyor ki araç şarj istasyonu lökasyon seçimi yapılır iken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta var ;

Firmamız uygulama süreçlerini tüm bölümleri ile yönetir iken kiralama işlemlerinin önemini belirtmekte ve hizmet verdiğimiz sektördeki oyunculara bu konuda danışmanlık ve kurumsal yönetim  hizmeti de sunmaktadır.

Firmamızın “Elektrikli araç şarj istasyonu saha kiralama” hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak ve diğer hizmetlerimizden de yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin