Telefon ile Ulaşın
0 532 499 0 175
Bizimle İletişime Geçin
Telefon ile Ulaşın0 532 499 0 175
Bizi Takip Edin

Atom Enerji

Amatör bir ruh ancak profesyonel bir yönetim tarzı ile çalışmalarımıza devam ediyor , Dünya üzerindeki karbon ayak izini azaltmak için çabalıyoruz.

İletişim

Adres
Tasdelen Mah Sehit Kubilay Cad. Carpediem Konutları A4 Blok D:39 Çekmeköy / ISTANBUL
Telefon
+90 555 555 55 55
+90 212 00 00
Email
info@atomenerji.com

Saha Kurulum & Montaj

Firmamız, Türkiye genelinde elektrikli araçların hızlı, güvenli ve verimli bir şekilde şarj edilebilmesi için araç şarj istasyonu saha kurulum ve montaj hizmetleri sunmaktadır.

Uzman ekibimiz, alanında deneyimli ve sertifikalı personellerimiz ile birlikte, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Araç şarj istasyonu saha kurulum ve montaj işlemleri, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen bir hizmettir.

Firmamız, müşterilerimiz için en uygun montaj noktasını belirler ve ilgili dağıtım şirketine gerekli proje izinleri için başvuruları yaparak altyapı çalışmalarını gerçekleştirir. 

Saha enerji müsaadelerinin alınması, montajın tamamlanması ve saha kabul işlemleri Firmamız tarafından yönetilir ve tamamlanır.

Saha çalışır vaziyette müşterimize teslim edilir.

Firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, araç şarj istasyonu saha kurulum ve montaj hizmetlerinde de en kaliteli alt yapı malzemelerini kullanır.

Ayrıca, müşterilerimize, kurulum sonrası araç şarj istasyonlarının servis & bakım hizmetlerini de sunabilmekteyiz.

Yıllara dayanan tecrübemiz ile tüm Dağıtım Şirketlerindeki abonelik işlemlerini eksiksiz tamamlayarak müşterilerimize A’dan Z’ye kesintisiz hizmet sunmaktan memnunluk duyuyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin