Telefon ile Ulaşın
0 532 499 0 175
Bizimle İletişime Geçin
Telefon ile Ulaşın0 532 499 0 175
Bizi Takip Edin

Atom Enerji

Amatör bir ruh ancak profesyonel bir yönetim tarzı ile çalışmalarımıza devam ediyor , Dünya üzerindeki karbon ayak izini azaltmak için çabalıyoruz.

İletişim

Adres
Tasdelen Mah Sehit Kubilay Cad. Carpediem Konutları A4 Blok D:39 Çekmeköy / ISTANBUL
Telefon
+90 555 555 55 55
+90 212 00 00
Email
info@atomenerji.com

İstasyon Servis & Bakım

Firmamız, AC ve DC ünite sahibi Müşterilerine araç şarj istasyonlarının uzun ömürlü ve verimli bir şekilde çalışması için servis ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Elektrikli araçların kullanımı giderek artarken, müşterilerimizin araç şarj istasyonlarına düzenli bakım yaptırmaları, istasyonların sorunsuz çalışması açısından son derece önemlidir. İşte bu noktada firmamız, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Araç şarj istasyonu servisi ve bakımı hizmetlerimiz müşterilerimize en yüksek performans ve verimliliği sağlamak için uzman mühendis ve tekniker kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Firmamızın verdiği servis ve bakım hizmetleri;

Enerji hattı kontrol ve bakım, trafo ve hücre bakım , ADP bakım ve senkronizasyonu , ünite bakım ve şarj istasyonu saha bakım faaliyetlerini içermektedir.

Bu sayede, araç şarj istasyonlarının ömrü uzatılarak, yaşanabilecek sorunların önlenmesi ve istasyonların yüksek performans ile çalışması sağlanmaktadır.

Firmamızın sunduğu  servis ve bakım hizmetleri, müşterilerimize zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. Müşterilerimizin işletmelerinde meydana gelebilecek arıza ve aksaklıkların önlenmesi, araç şarj istasyonlarının verimli çalışmasının devam etmesi, Müşterilerimizin sürdürülebilir müşteri memnuniyetini devam ettirmesine olanak sağlar.

Firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, araç şarj istasyonu servis ve bakım faaliyetlerinde daima en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır,

Ayrıca, Müşterilerimize, bakım sonrası araç şarj istasyonlarının performansını artıracak önerilerde de bulunarak, Müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını ve kendi müşterilerine de bu hizmeti yansıtmasını sağlar.

Siz de Firmamızın araç şarj istasyonu servis ve bakım hizmetlerinden yararlanarak, araç şarj istasyonlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

NOT ;

Firmamız Mayıs 2023 itibari ile  Türkiye Genelindeki GIOEV Şarj İstasyonlarının OG/AG Enerji Hattı , Trafo İşletme Sorumluluğu, Trafo ve Hücre Servis & Bakım , ADP ve Saha Bakım & Servis İşlerini üstlenmiştir.

Amacımız ; Sorumluluğumuz altında bulunan  Türkiye Genelindeki tüm sahalarda kesintisiz hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak olacaktır.

Bize duydukları güven için  DBE Holding’e ve GIOEV ‘ye teşekkür ederiz .

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin