Telefon ile Ulaşın
0 532 499 0 175
Bizimle İletişime Geçin
Telefon ile Ulaşın0 532 499 0 175
Bizi Takip Edin

Atom Enerji

Amatör bir ruh ancak profesyonel bir yönetim tarzı ile çalışmalarımıza devam ediyor , Dünya üzerindeki karbon ayak izini azaltmak için çabalıyoruz.

İletişim

Adres
Tasdelen Mah Sehit Kubilay Cad. Carpediem Konutları A4 Blok D:39 Çekmeköy / ISTANBUL
Telefon
+90 555 555 55 55
+90 212 00 00
Email
info@atomenerji.com

Hakkımızda

2008 yılında kurulmuş olan Firmamız başlangıçta yurtiçi ve yurtdışında  almış olduğu projeler ile enerji nakil hatları kurulumları yapmıştır. Yıllar itibari ile bizden sonraki nesillere bırakmak zorunda olduğumuz temiz bir Dünya için yenilenebilir enerji kaynaklarından enerji üretimi konusuna evirilen hedeflerimiz doğrultusunda güneş enerji santralleri kurulumları , araç şarj istasyonları kurulumları ve enerji depolama sistemleri projelerine yönelmiş bulunmaktayız. Amatör bir ruh ancak profesyonel bir yönetim tarzı ile çalışmalarımıza devam ediyor , Dünya üzerindeki karbon ayak izini azaltmak için çabalıyoruz. 
Firmamızın hedefi ve bize katılan tüm ekip arkadaşlarımızda olmasını arzu ettiğimiz temel özellik ;
Sorunlar karşısında taklit değil , kendi gerçeklerine uygun çözümler ile başarılı bir şekilde sonuca ulaşılmasıdır. Bu vizyonel görüş  bize her yeni günde karşımıza çıkabilecek tüm engelleri aşabilme imkanı sunacak ve Firmamıza sürdürülebilir bir gelişim imkanı sağlayacaktır.
Arzumuz çözüm ortaklarımız ve paydaşlarımız ile birlikte çok daha yaşanabilir bir Dünyayı bizden sonraki nesillere teslim etmektir.

Kurucumuz
A.Kemal Alaydın